ترانسمیترهای فشار تفاضلی

ترانسمیترهای فشار تفاضلی موارد استفاده در اندازه گیری سطح مخازن ،دبی  و فشار دیفرانسیل


ترانسمیترهای فشار تفاضلی با سنسور فشار پیزورزستیو و غشاء فلزی جوش داده شده یا دی سی الکترونیکی یا مهر و موم دیافراگم بیشتر در صنعت فرآیندی استفاده می شود. Deltabar اندازه گیری سطح مخازن در مایعات و همچنین اندازه گیری حجم یا دبی جرم را با استفاده از عناصر اولیه ارائه می دهد. همچنین می توان مانیتورینگ فیلتر را با فرستنده فشار دیفرانسیل انجام داد. 

ویژگی های فرستنده های سری Rosemount 3051

با گذشت سالها ، ترانسمیتر های سری Rosemount 3051 به دلیل ویژگی های مفید زیر ، محبوبیت بی شماری را در صنایع کسب کرده اند:

Alerts Proces: تشخیص پیشرفته ، هشدارهای فرآیند ایجاد می کند ، که به صاحبان فرآیند اجازه می دهد تا در زمان مناسب ، تنظیمات لازم را انجام دهند. تشخیص مشاوره نیرو به نظارت و تشخیص موارد مربوط به منبع تغذیه ، زمینی ، سیم کشی و غیره کمک می کند. به طور مشابه ، هشدارهای دما همچنین می توانند تنظیم شوند که آیا دمای فرایند به اوج خود رسیده یا پایین آمده است. این بینش کافی در مورد اقدامات نگهداری و ایمنی را که باید اتخاذ شود فراهم می کند.

رابط اپراتور محلی (LOI): این طبق اصول طراحی انسان محور طراحی شده است. رابط کاربری دارای دکمه های پیکربندی داخلی است که راه اندازی سریع را امکان پذیر می کند.

فناوری بی سیم: این فناوری به اضافه کردن نقاط جدید اندازه گیری فشار به راحتی در بسیاری از مناطق داخل کارخانه کمک می کند ، که قبلاً در دسترس نبودند. اطلاعات ارائه شده توسط فرستنده به بهینه سازی کارآیی فرایند و همچنین کاهش مداخلات انسان در مناطق خطرناک کمک می کند.

ارائه خدمات بهداشتی: ترانسمیتر های Rosemount 3051 الزامات کاربردهای بهداشتی را برآورده می کنند. آنها مطابق با استانداردهای صنعت و همچنین مقررات ساخته می شوند. این ترانسمیتر ها از جنس استنلس استیل و آلومینیوم هستند. فرستنده ها تا IP689K رتبه بندی می شوند ، و می توانند به راحتی در مقابل فرآیندهای ضدعفونی کننده در محل و همچنین در محل تمیز مقاومت کنند. آنها را می توان به راحتی به نقطه تنظیم کالیبره شده برگرداند.

چرا ترانسمیتر فشار Rosemount 3051

علاوه بر ویژگی های فوق ، تمام ترانسمیتر های فشار سری Rosemount 3051 موارد زیر را تضمین می کنند:

     دقت مرجع تا 0.04٪
     ثبات پنج ساله در تاسیسات اول
     عملکرد بی نظیر در برنامه های پویا
     عملکرد وب سایت پیشرفته برای بهبود بهره وری از گیاهان
     عملکرد بهبود یافته هنگامی که با سطح DP ، جریان سنج های DP و منیفولد ها یکپارچه شده اید

سری KLDP DPT

ترانسمیتر فشار سری KLDP از یک سنسور مقاومت در برابر پیزو استفاده می کند و دارای تنظیم صفر و دهانه است. آنها برای استفاده در مناطقی که نیاز به اندازه گیری فشار دقیق ، 0.25٪ دقت بالا ، هیسترزیس پایین و پایداری بلند مدت دارند ایده آل هستند. برای کلیه برنامه هایی که هوا ، روغن یا آب کنترل می شود.

ترانسمیتر اختلاف فشار
ترانسمیتر اختلاف فشار
مشخصات فنی
مشخصات فنی
سایزینگ
سایزینگ
انتخاب مدل
انتخاب مدل

سری KDP210 DPT

ترانسمیتر فشار دیفرانسیل KDP210 دارای دقت بالا ، فوق العاده کم و قابل تنظیم است

دامنه ، ویژگی های پاسخ سریع ، به طور گسترده ای در الکترونیک تمیز و دارویی استفاده می شود

کارخانه ها ، و همچنین ساختمان های بزرگ تجاری ، مراکز پزشکی و قطب حمل و نقل.

ترانسمیتر اختلاف فشار
ترانسمیتر اختلاف فشار

مشخصات فنی :

}NN1)[GAO@%SPJGGWND_R4N.png
انتخاب مدل
مشخصات فنی
مشخصات فنی
d2.jpg
سایز ترانسمیتر اختلاف فشار دیواری

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول لطفا  با ما تماس بگیرید

منابع ترجمه : https://www.transmittershop.com/products/rosemount-3051-pressure-transmitter/

بازدیدها: 238