درباره ما

خدمات فنی مهندسی و بازرگانی

شرکت فنی و مهندسی فرآیند پردازان با نیل به ارایه خدمات فنی مهندسی و بازرگانی در زمینه صادرات، واردات، فروش و تامین ماشین آلات صنعتی و مواد اولیه فعال بوده و زمینه ساز رشد و پیشرفت صنعت کشور می باشد. همچنین این شرکت فعالیت هایی از قبیل نصب و راه اندازی تجهیزات ابزار دقیق، برق و کنترل صنایع دارای تجربه کاری و نیروی متخصص کار آزموده است این شرکت با گرد آوری نیروهای متخصص و صاحب نظر شروع به فعالیت نمود و در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمیی ، شیشه ، آب ، ‏غذایی و صنایع وابسته دارای سوابق درخشان می‏باشد. با کوله باری از اندوخته‏ ها و تجارب عملی و علمی توان آن را داریم که در خدمت مدیران صنایع باشیم . وجود شرکتهایی با توان ارایه خدمات فنی مهندسی و اطلاعات فنی جامع ، یک امر ضروری و حیاتی بشمار می آید . ما در این راستا گزینه ای مطمئن خواهیم بود.

خدمات فنی مهندسی و بازرگانی
خدمات فنی مهندسی و بازرگانی

خدمات فنی مهندسی و بازرگانی ما شامل موارد ذیل بوده و خرسند خواهیم بود در پروژه های شما بتوانیم همکاری نمائیم :

  1. بازرگانی ماشین آلات، مواد اولیه، تجهیزات ابزاردقیق و سیستم های کنترل

  2. تامین دستگاه های تحریمی XRD – XRF – X RAY و تجهیزات یدکی مربوطه

  3.  نصب و راه اندازی

  4. تعمیرات و نگهداری

  5. مشاوره، طراحی و ساخت

  6. اجرا و نظارت بر پروژ‌ه

  7. برخی از نمونه پروژه های اجرا شده توسط این مجموعه

این شرکت با دارا بودن دفاتر بازرگانی فعال در کشور های چین و ترکیه آمادگی تهیه و تامین انواع قطعات یدکی و تجهیزات از برندهای معتبر دنیا ، از طریق مبادی هوایی و زمینی را دارد .
ما میتوانیم کالاهای مورد نیاز صنایع کشور های عراق، سوریه، روسیه، ترکیه، ایران، آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان، گرجستان را  از تمامی تولید کنندگان کشور های مبدا تامین کنیم .
نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش از شرکت های چینی و اروپایی و امریکایی .

 

HENAN INTE, Chauvin-arnoux, PANGU , DRAGER , ENCEL ,LARZEPALFET, ABB, ROSEMOUNT, EMERSON, WEGA, SIEMENSE, TERMO FISHER, GEORGE FISHER, YOKOGAWA, SMC,

FLUKE, GENERAL ELECTRIC, BALLUFF, HONEYWELL, KEYENCE, OMRON, SICK, WIKA, KELLER, ENDRESS HAUSER, DATA LOGIC, GEFRAN, FESTO , MICRODETECTOR , YASKAWA ,

SGM-LEKTRA, ATO

Translate »