سرمایه گذاری و مشارکت

سرمایه گذاری و مشارکت

در صنایع داخلی کشور و پذیرش مشارکت و سرمایه گذاری شما درطرحهای پرسود و زود بازده . تولیدات صنعتی در صنایع مختلف در سراسر ایران مدیریت و برتامه ریزی ما در طرح های مشارکتی با استفاده از متخصصین و نیرو های مجرب و توانمند به صورت پیشنهاد طرح ها. طرح نویسی,کسب مجوزات و مصوبه ها,طراحی و ساخت ماشین آلات ,خرید تجهیزات,راه اندازی خطوط تولید,تامین مواد اولیه,تامین و آموزش نیروی کار,دانش فنی,فروش و بازاریابی,جذب سرمایه گذار وشرکاء و…

سرمایه گذاری و مشارکت

طرح های پیشنهادی

طرح های پیشنهادی ما در تمام زمینه های صنعتی شامل صنایع غذایی , دارویی و بهداشتی , کشاورزی و محیط زیست , دامپروری , معدن و راه و ساختمان , تاسیسات , صنایع پلاستیک , چوب,فلز,بتن و صنایع شیمیایی,بازیافت ضایعات,برق و الکترونیک .

این شرکت به استناد تخصص و تجربه علمی و عملی مدیران اصلی خود در حیطه پروژه‌های صنعتی  و شناخت کافی از بازار هدف در زمینه تولیدات ساخت داخل و حمایت از تولید داخل فعالیت می نماید .

مطالعه پروژه های انجام شده مربوط به این متن بر روی لینک کلیک کنید .

توسعه بسترهای توليد

توسعه بسترهای توليد و انتقال دانش فنی، ايجاد بازار فناوری و آماده سازی طرح‌هايی كه در هر يك از شاخص های صنايع نوين بر اساس نياز بازار، قابليت سرمايه گذاری را داشته باشند برای ايجاد طرح‌های قابل سرمايه‌گذاری الزام‌آور تشخيص داده شد. بدين منظور برنامه هايی كه خروجی آنها، مجموعه ای از طرح‌ها و دانش فنی است، در قالب طرح توجیهی فنی اقتصادی وارد فرآيند سرمايه گذاری برای توليد محصول و در نهايت ايجاد صنايع پيشرفته شد. با اجرای اين برنامه ها تلاش شد تا تقاضای بازار فناوری، دانش فنی و طرح‌هاي قابل سرمايه گذاری افزايش يابد.

بازدیدها: 86

دیدگاه ها...

  1. سلام ،چطور میتونم برای توسعه کسب و کارم سرمایه گذار جذب کنم ، به لحاظ موقعیتی کاملا صادراتی و بدون رقیب جدی در داخل ، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

بیان دیدگاه ها

اجرا شده توسط: همیار وردپرس